Avasta Keenia põnev loodus!

Soodsad lennupiletid Keeniasse (Nairobi) koostöös 5* lennufirmaga

Lennud toimuvad

14.02. - 25.02.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

610
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 2x23 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Keenia on tuntud oma mitmekesise looduse poolest, mille hulka kuuluvad savannid, metsad, mäed ja rannikualad. Suuremad rahvuspargid, nagu Masai Mara, Amboseli ja Tsavo, on koduks paljudele liikidele, sealhulgas elevandidele, ninasarvikutele, lõvidele, leopardidele ja gepardidele. Nende alade tuntumateks vaatamisväärsusteks on suur rändeajastu, kus saab näha tuhandeid gnuusid, sebrasid ja teisi loomi üle savanni liikumas. Samuti on Keenia koduks paljudele haruldastele linnuliikidele, nagu näiteks flamingod, stepikotkad ja teised.

Riik on koduks paljudele loodusparkidele, mille hulka kuuluvad ka kuulsad Serengeti ja Masai Mara rahvuspargid. Masai Mara rahvuspark on tuntud oma ulatuslike savannide ja seal elavate loomaliikide poolest, nagu gepardid, lõvid ja elevandid. Seal saab osaleda safaritel, kusjuures õnnestunud safari korral võib näha ka näiteks kaelkirjakuid ja ninasarvikuid. Samuti on Keenias võimalik näha antiloope, jõehobusid ja teisi loomi nende looduslikus elupaigas jalgsi matkates või paadisõidul jõgedel.

Keenia kultuur on mitmekesine ja rikkalik, mis on moodustunud aastate jooksul erinevate kultuuride ja rahvaste sulandumisest. Traditsiooniline Keenia kultuur on tugevalt mõjutatud Bantu, araabia ja Euroopa kultuuridest. Keenia rahvuslikud riided ja käsitöö on populaarsed üle kogu maailma, sealhulgas kangad, korvid, küünlad ja puidust skulptuurid. Muusika ja tants on samuti oluline osa Keenia kultuurist, kus trummid, vilepillid ja muud instrumendid on tavalised.

Keenia rahvusköök on samuti mitmekesine, pakkudes erinevaid maitseid ja roogasid, mida tasub kindlasti proovida. Nendeks on näiteks Ugali (maisipuder), Nyama Choma (grillitud liha), Sukuma Wiki (kapsa lehed) ja chapati (lamedad leivad).

Kilimanjaro asub Keenia ja Tansaania piiril ning on Aafrika kõrgeim mägi, mille kõrgus on 6000 meetrit. Mägi koosneb kolmest vulkaanilisest koonusest: Kibo, Mawenzi ja Shira. Kibo tippu saab ronida, kuid see on vaevarikas ülesanne ning nõuab head füüsilist vormi ja spetsiaalset varustust. Kilimanjaro on tuntud ka oma liigirikkuse poolest, mistõttu on Kilimanjaro üks populaarsemaid turismisihtkohti Keenias ja Tansaanias.

Keenia randade ilu ja loodus on võrratu. Kilomeetrite pikkused rannajooned koos rikkaliku troopilise taimestikuga pakuvad ideaalset paika lõõgastumiseks, veesportide harrastamiseks ja päikese nautimiseks.

Populaarsed rannad nagu Diani, Malindi ja Watamu on tuntud oma lumivalgete liivarandade, kristallselge mere ja soojade temperatuuride poolest. Rannikul asuvad ka paljud mereelupaigad, mis pakuvad suurepäraseid võimalusi sukeldumiseks ja snorgeldamiseks. Keenia rannad on ideaalsed nii perepuhkuseks kui ka romantiliseks puhkuseks kahekesi.

Keenia kliima veebruaris on üldiselt soe ja kuiv. Esineb vähem sademeid kui muul ajal aastas. Päevased temperatuurid ulatuvad tavaliselt 25-30, kohati 35 kraadi, öösel võib temperatuur langeda kuni 10 kraadini. Temperatuurid on madalamad kui suvel, kuid endiselt piisavalt soojad, et nautida päikest ja avastada loodust. Talv on ka suurepärane aeg safarideks, sest kuiv hooaeg tähendab, et loomad kogunevad veekogude ümber ning on lihtsam neid jälgida.

Lisaks on Keenia veebruaris turistide seas vähem rahvast, mis tähendab, et hindade ja majutuse osas võib olla paremaid pakkumisi. Soodsad lennupiletid Keeniasse.

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Nairobi=2x23kg; Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg; Seišellid=2x23kg; Kigali=2x23kg.
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top