Avasta päikeseloojangud Miamis!

Soodsad Miami lennupiletid koostöös 5* lennufirmaga

Lennud toimuvad

03.10. - 18.10.23

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

810
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 2x23 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Miami on tuntud kui üks Ameerika Ühendriikide kuumimaid turismisihtkohti, kus on suurepärased rannad, elav muusika, kohalik kunst ja kultuur ning hõrk toit. Linn asub Lõuna-Florida rannikul, mida tuntakse ka kui “Magic City” oma sooja kliima, kaunite randade ja kosmopoliitse atmosfääri poolest. Miamit iseloomustab Art Deco stiilis arhitektuur, värvikas tänava ja ööelu, mis on üks vilkamaid riigis.

Üks peamisi vaatamisväärsusi Miamis on kindlasti tema kaunid rannad, mis on kogu maailmas kuulsad oma valge liivaga ja türkiissinise mereveega. South Beach, mis asub Miami Beachi piirkonnas, on kõige populaarsem rand linnas ja pakub külastajatele palju võimalusi päevitamiseks, ujumiseks ja surfamiseks. Siin asuvad ka mitmed kuulsad hotellid, restoranid ja ööklubid. Samuti on siin palju kohvikuid ja baare, kus saab nautida jooke ja suupisteid. Lisaks South Beachile on ka teisi randu, nagu näiteks Miami Beach, mis on samuti tuntud oma kauni ranna ja selge veega.

Lisaks rannapuhkusele pakub Miami ka palju võimalusi kohaliku kultuuri ja kunsti nautimiseks. Wynwoodi kunstipiirkond on tuntud oma tänavakunsti poolest, mis kaunistab kogu piirkonna seintele. 

Siin asuvad ka mitmed galeriid ja muuseumid, mis näitavad kohalikke kunstnikke ja nende tööd. Design District on teine piirkond, kus saab nautida kohalikku kunsti ja disaini ning osta unikaalseid käsitööesemeid ja moekaupu. Little Havana on Kariibi mere piirkonna kultuurikeskus, kus aab nautida kohalikku kultuuri ja kogeda Kuuba kööki. Teised populaarsed muuseumid ja galeriid hõlmavad Pérez Art Museum Miami ja Miami Design District.

Miami on tuntud ka oma suurepärase toidu poolest. Linnas võib leida palju erinevaid restorane, kus pakutakse erinevaid rahvusvahelisi roogasid. Kui soovite proovida autentset kohalikku kööki, siis peaksite kindlasti proovima mõnda kuulsat kohalikku toitu, näiteks krevette, kalmaari ja krabi. Lõuna-Florida piirkonna köök on tuntud oma lõunamaise vürtsikuse ja mereandide poolest ning on kindlasti proovimist väärt.

Miami on ka suurepärane sihtkoht spordiarmastajatele. Linna kodumängud leiavad aset erinevates spordiarenades, sealhulgas American Airlines Arena, koduks NBA meeskonnale Miami Heat, ja Hard Rock Stadium, koduks NFL meeskonnale Miami Dolphins.

Lisaks kõigele sellele pakub Miami ka suurepäraseid ööelu võimalusi. Linnas on palju ööklubisid, baare ja restorane, kus saab nautida elavat muusikat ja tantsida hommikuni. Suurepärane meelelahutus on kindlasti ka Ocean Drive, mis on tuntud oma ööklubide ja baaride poolest ning pakub külastajatele unustamatu ööelu kogemust.

Loomulikult on Miami ka paradiis shopaholics’ile. Lincoln Road Mall on tuntud oma mitmekesise kaubavaliku ja luksuskaupluste poolest. Samuti on siin palju butiike ja kohvikuid, kus saab nautida kohvi ja snäkke.
Soodsad Miami lennupiletid

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top